5 sposobów na uzyskanie pięknej opalenizny http://zdrowszeznatury.pl

5 sposobów na uzyskanie pięknej opalenizny

5 sposobów na uzyskanie pięknej opalenizny
30 głosów, średnia 4.64 (ocena ogólna 84%)

sunflower

Aby uzyskać wspaniałą opaleniznę, wcale nie musisz chodzić na solarium, ani nawet pokrywać ciała samoopalaczem. Co więcej, możesz też zrezygnować z leżenia na plaży w pełnym słońcu. Wystarczy, że będziesz przebywać na świeżym powietrzu. Spacerując lub jeżdżąc na rowerze, uchwycisz promienie słońca, zapewniając swojej skórze lekką i zdrowo wyglądającą opaleniznę. Dla lepszych efektów, skorzystaj z 5 niezawodnych trików:

Pij sok z marchwi

po brokuły, szpinak i sałatę. Sałatka z zielonych warzyw doskonale wpłynie na twoje zdrowie i wygląd, przyspieszając efekty kąpieli słonecznej. Pamiętaj, że beta-karoten dobrze wchłania się w obecności tłuszczu, dlatego dodawaj do sałatek oliwę z oliwek. Dzięki takiej kombinacji osiągniesz najlepsze rezultaty.

Łap promienie słońca

Aby się opalić, musisz zaprzyjaźnić się ze słońcem. W pogodne dni – dużo spaceruj, uprawiaj sporty na świeżym powietrzu i co najważniejsze – wyjdź z cienia! Słońce doda ci energii i motywacji do działania, dlatego korzystaj z niego zawsze, gdy masz taką okazję. Zamiast siedzieć w domu, wybierz się z przyjaciółką na rower lub zorganizuj pieszą wycieczkę. Przebywając na powietrzu opalisz się, dotlenisz organizm i w dodatku – poprawisz sobie humor!

Polecane produkty:

Błonnik kakaowy
Inulina działanie, któremu trudno się oprzeć http://zdrowszeznatury.pl
Błonnik kakaowy
Pomocny
w regulowaniu procesu przemiany materii i metabolizmu węglowodanów.
Zobacz…

Błonnik marchwiowy

Witamina F http://zdrowaznatury.pl
Błonnik marchwiowy
Działa oczyszczająco, wspomaga proces odchudzania. Pomocny w oczyszczaniu organizmu i zwiększaniu ogólnej odporności, poprzez wspomaganie rozwoju korzystnych bakterii.
Zobacz…