Cudowny sposób na odchudzanie, prosto z Indii! http://zdrowszeznatury.pl

Cudowny sposób na odchudzanie, prosto z Indii!

Cudowny sposób na odchudzanie, prosto z Indii!
18 głosów, średnia 4.53 (ocena ogólna 81%)

india

Odchudzanie często kojarzy się z wysiłkiem i litrami potu wylanymi na siłowni. Nie musisz jednak pozbywać się zbędnych kilogramów spędzając całe popołudnia na katorżniczych ćwiczeniach. Jeżeli kochasz taniec oraz hinduską muzykę, a przy tym chcesz schudnąć, już dziś możesz połączyć przyjemne z pożytecznym! Masala Bhangra to nowość wprost z Indii, która gwarantuje utratę wagi i mnóstwo pozytywnej energii.

Czym jest Masala Bhangra?

Jest to nowy program taneczno-fitnessowy, stworzony przez znaną hinduską trenerkę Sarinę Jain. W polskich klubach sportowych pojawił się dopiero rok temu. „Masala” w języku hinduskim znaczy „pikantny”, „Bhangra” natomiast, jest to tradycyjny, ludowy taniec z północnego regionu Indii, Pendżabu. Trening Masala Bhangra to niesamowite połączenie elementów Bhangry ze zwariowanymi układami choreograficznymi rodem z Bollywood. Jeżeli uwielbiasz szalone, energiczne tańce, a jednocześnie uznałaś, że najwyższa pora zacząć się ruszać, Masala Bhangra to idealne rozwiązanie dla ciebie.

Dla kogo jest Masala Bhangra?

Hinduski trening taneczny jest idealny dla miłośników tańca i dobrej zabawy, którzy chcą przy okazji spalić trochę zbędnej tkanki tłuszczowej. Nie ma ograniczeń wiekowych, każdy może wziąć udział w zajęciach. Przeznaczone są one zarówno dla najmłodszych, jak i osób dorosłych. Znaczenia nie ma też poziom zaawansowania uczestnika czy stan jego kondycji. Z treningiem Masala Bhangra każdy sobie poradzi! Forma zajęć czyni je łatwymi do zrozumienia oraz umożliwia ich modyfikację w każdej chwili.

Co daje Masala Bhangra?

Masala Bhangra to kompleksowy trening cardio, inspirowany hinduskim tańcem folkowym. Stanowi on doskonały sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, dotlenienie organizmu oraz zwiększenie wydajności pracy serca i płuc. Jedne zajęcia trwają godzinę, podczas której można spalić od 500 nawet do 1200 kcal! To, ile ich ubędzie, zależy od organizmu oraz zaangażowania uczestnika. Celem treningu Masala Bhangra, oprócz spalania tkanki tłuszczowej, jest kształtowanie ciała, budowanie wytrzymałości, wytrwałości oraz poprawa równowagi. Jest to nowatorska, bardzo energiczna forma ruchu, która zapewni ci utratę wagi, ale także poprawi samopoczucie i wywoła ogromny uśmiech na twarzy. Uczestnicząc w zajęciach, poznasz również kulturę hinduską i dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat Indii.

Co sądzisz o Masala Bhangra? Czy jest to dobry sposób na utrzymanie zgrabnej sylwetki? Czekamy na TWOJĄ opinię!

Polecane produkty:

SlimXL – kuracja odchudzająca
Żeń-szeń syberyjski http://zdrowaznatury.pl
SlimXL – kuracja odchudzająca
Z dnia na dzień schudniesz, tracąc po kolei wszystkie zbędne zapasy tłuszczu z każdej części ciała: z podbródka, ramion, pleców, brzucha, ud, bioder, pośladków!
Zobacz…