Jesteś na diecie? Nie odmawiaj sobie słodyczy! http://zdrowszeznatury.pl

Jesteś na diecie? Nie odmawiaj sobie słodyczy!

Jesteś na diecie? Nie odmawiaj sobie słodyczy!
19 głosów, średnia 4.26 (ocena ogólna 79%)

sweets

Ciepłe miesiące zawsze motywują nas do szczególnego zwrócenia uwagi na sylwetkę. Nadmierne kilogramy z pewnością nie są powodem do dumy, dlatego jak najprędzej trzeba się ich pozbyć. Jeśli planujesz zastosować dietę, pewnie masz w głowie wizję wykluczenia słodyczy z jadłospisu. Tak naprawdę, wcale nie musisz tego robić!

Dogadzaj sobie

Aby schudnąć, nie jest konieczna rezygnacja z drobnych przyjemności. Jeżeli jesteś przyzwyczajona do poobiednich deserów, nie musisz ich sobie odmawiać. Zawsze mawiało się, że osoby będące na diecie powinny wystrzegać się pustych kalorii. W rzeczywistości, słodycze wcale nie muszą być tzw. „pustymi kaloriami”, co więcej – mogą one uczynić dietę efektywniejszą.

Liczy się umiar

Jedząc jedynie chudy jogurt i liście sałaty, albo popadniesz w depresję, albo szybko wrócisz do dawnych nawyków żywieniowych. Jeżeli postanowiłaś, że twoje główne posiłki będą składać się w dużej mierze z warzyw, owoców i produktów pełnoziarnistych, możesz od czasu do czasu pozwolić sobie na kawałek czekolady czy niewielką porcję ciasta. Dzięki temu, nie tylko poprawisz sobie nastrój, ale też łatwiej będzie ci przetrwać dietę.

Zdrowe przekąski

Oczywiście zjadanie paczki cukierków dziennie i popijanie każdego posiłku waniliowym koktajlem zdecydowanie jest tu niewskazane, jednak drobna przekąska – jak najbardziej tak! Trzy kostki gorzkiej czekolady, owocowy mus lub zbożowy batonik to słodkie przyjemności, którym możesz się oddać bez wyrzutów sumienia. Czekolada dostarczy ci magnezu, owoce – witamin, a zboża – cennego błonnika. Słodycze także mogą mieć korzystny wpływ na zdrowie, o ile wybieramy je z głową.

Chudnij z przyjemnością

Odchudzanie nie powinno być dla ciebie męką i pasmem ciągłych wyrzeczeń, dlatego zapomnij o drakońskich dietach, które wymagają maksymalnej dyscypliny. Jeśli komponujesz zbilansowaną dietę, włącz do niej słodkie przekąski. Dodadzą ci one energii i poprawią humor.

 

Polecane produkty:

FitXL – hamuje apetyt
Jesteś na diecie? Nie odmawiaj sobie słodyczy! http://zdrowaznatury.pl
FitXL – hamuje apetyt
Jedyne takie połączenie zielonej kawy, morwy białej i chromu – skutecznie zahamuje apetyt
na słodycze.
Zobacz…

Błonnik jabłkowy

Sacha Inchi ( Plukenetia volubilis ) http://zdrowaznatury.pl
Błonnik jabłkowy
Działa odchudzająco i wspomaga proces utrzymania prawidłowej wagi. Pomocny w hamowaniu głodu.
Zobacz…