Nocne odchudzanie http://zdrowszeznatury.pl

Nocne odchudzanie

Nocne odchudzanie
23 głosów, średnia 4.21 (ocena ogólna 79%)

Nocne odchudzanie http://zdrowszeznatury.pl

Co musisz zrobić, by spalać tłuszcz w czasie snu? Noc to nie tylko doskonała pora na to, by regenerować organizm.Sen można wykorzystać również jako element wspomagający odchudzanieWystarczy postępować zgodnie z tymi wskazówkami, aby przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej. Nocne odchudzanie to coś, co warto na stałe praktykować.

Kilka dobrych rad na nocne odchudzanie

Zjedz obiad i kolację z niską zawartością soli

Co się dzieje, gdy dwa ostatnie posiłki będą mocno słone? Sól zatrzymuje wodę w organizmie, więc kiedy obudzisz się rano i masz zwyczaj kontrolowania wagi, po słonym wieczornym posiłku może okazać się, że stoi w miejscu lub nawet jesteś o kilkanaście deko cięższa.. Najlepszym rozwiązaniem jest przygotowanie zdrowego posiłku na parze – idealne są warzywa lub chude białko.

Trenuj późną wieczorową porą.
Przy dobrym treningu typu Tabata uda Ci się utrzymać podkręcone tempo metabolizmu także kilka godzin po jego zakończeniu.Dlatego będziesz spać i jednocześnie schudniesz.

Pij dużo wody.
Woda nawiliża i jednocześnie wypłukuje wszystkie szkodliwe substancje, które są efektem ubocznym odchudzania. Poza tym picie dużej ilości wody ma jeszcze jedną poważną zaletę – wypełnia żołądek, hamując uczucie głodu. Wypicie 2 szklanek wody na 30 minut przed kolacją spowoduje, że zjesz zdecydowanie mniejszą porcję.

Śpij w bardzo ciemnym pokoju.
Melatonina zwana hormonem snu pomaga spalać tkankę tłuszczową. Ponieważ organizm produkuje melatoninę, gdy jesteś w całkowitej ciemności, zadbaj o to, byś spała w ciemnym pokoju.

Zmniejsz ogrzewanie

W spalaniu większej ilości kalorii podczas snu pomoże Ci jak najniższa temperatura. Zdaniem amerykańskich naukowców ludzie, którzy spali w temperaturze ok. 18 stopni spalili o 7% kalorii więcej niż ludzie, którzy spali w temperaturzu 22 stopni.

 

 

Polecane produkty:

SlimXL – kuracja odchudzajaca
Żeń-szeń syberyjski http://zdrowaznatury.pl
SlimXL – kuracja odchudzajaca
W ten sposób utrzymasz świetną figurę. Proces chudnięcia trwa nadal, dlatego waga może jeszcze spadać.
Zobacz…