Tabletki na odchudzanie pod lupą! Raport http://zdrowszeznatury.pl

Tabletki na odchudzanie pod lupą! Raport

Tabletki na odchudzanie pod lupą! Raport
35 głosów, średnia 4.34 (ocena ogólna 81%)

suplementy diety

Redakcja naszego portalu przyjrzała się uważnie najpopularniejszym suplementom wspomagającym odchudzanie. Teraz, gdy wakacje zbliżają się wielkimi krokami, redakcja zasypywana jest materiałami reklamowymi środków wpływających na redukcję wagi. Postanowiłyśmy dokładnie zbadać ich zawartość, a także wystawić na próbę obietnice, jakie składają producenci. Kilka z naszych redakcyjnych koleżanek postanowiło przetestować działanie najczęściej kupowanych suplementów diety. Wyniki tych obserwacji, spostrzeżenia i uwagi opublikowałyśmy w postaci raportu, który ma pomóc naszym Czytelniczkom wybrać najbardziej odpowiedni dla nich preparat. Tutaj przedstawiamy opis jednego z testowanych produktów, który zebrał najwyższe noty. Jego działanie sprawdziła Agata Malinowska, redaktor działu Zdrowie.

Testujemy suplement SlimXL – czy to działa?

W sieci można znaleźć kilkadziesiąt reklam suplementów diety. Dlaczego SlimXL został przez nas doceniony? Już na pierwszy rzut oka różni się od innych środków odchudzających. Zazwyczaj są one pakowane w małe, plastikowe buteleczki lub niepozorne opakowania. SlimXL jest inny – ma duże i estetyczne pudełko, które posiada wewnętrzną przegródkę, oddzielającą tabletki od saszetek. Jest to bardzo wygodne i praktyczne.

Miła niespodzianka – 3 w 1, czyli co zawiera SlimXL

Byłam pozytywnie zaskoczona, kiedy wysypałam na stół całą zawartość pudełka. 45 saszetek oraz 90 tabletek dwóch różnych rodzajów, robi naprawdę imponujące wrażenie” – przyznaje Agata. Producent SlimXL, brytyjska firma Supplements XL zaproponowała innowacyjne rozwiązanie. W skład SlimXL wchodzą trzy niezależne preparaty – każdy z nich wykazuje odmienne działanie i wzajemnie się uzupełnia. SlimXL Drink hamuje apetyt, SlimXL Go spala tłuszcz i oczyszcza organizm, SlimXL Smile poprawia nastrój.

Największe zaskoczenie

Co najciekawsze, kuracja zawiera preparat, poprawiający samopoczucie. Wiele kobiet w czasie odchudzania skarży się na wahania nastroju i spadek chęci do działania, a nawet brak koncentracji. SlimXL Smile nie dość, że skutecznie temu zapobiega, to jeszcze usprawnia funkcjonowanie mózgu, co ma bezpośrednie przełożenie na wykonywaną pracę. Organizm działa wydajniej, bez poczucia zmęczenia psychicznego. Żaden z testowanych przez nas preparatów nie uwzględnia kombinacji składników o takim działaniu. Pozytywny wpływ na redukcję wagi, wykazuje także SlimXL Drink, który skutecznie wypełnia żołądek, zapobiegając uczuciu głodu. Koktajl ma przyjemny jabłkowy aromat i słodki smak.

Czym jeszcze SlimXL odróżnia się od innych preparatów?

Glinka Ghassoul to jeden z głównych składników SlimXL Go. Mało kto wie, jak kompleksowo oczyszcza ona organizm z toksyn, złogów, wirusów i bakterii chorobotwórczych. Zastosowanie glinki Ghassoul, która słynie ze swoich właściwości zdrowotnych i odmładzających na całym świecie, było naszym zdaniem strzałem w dziesiątkę.

Aż 30 aktywnych składników

Tak duża liczba składników naturalnego pochodzenia robi imponujące wrażenie. SlimXL faktycznie działa. „Wszystkie informacje producenta potwierdziły się – w trakcie tygodniowej kuracji schudłam 2,3 kg – w ogóle nie czując, że się odchudzam. Cały czas prowadziłam swój normalny tryb życia do jakiego jestem przyzwyczajona” – stwierdza Agata.

SlimXL zdał egzamin skuteczności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać opinie o pozostałych suplementach, pobierz pełen raport.

RAPORT

Polecane produkty:

SlimXL – kuracja odchudzająca
Żeń-szeń syberyjski http://zdrowaznatury.pl
SlimXL – kuracja odchudzająca
Z dnia na dzień schudniesz, tracąc po kolei wszystkie zbędne zapasy tłuszczu z każdej części ciała: z podbródka, ramion, pleców, brzucha, ud, bioder, pośladków!
Zobacz…